Nesuď pár podle povídky a povídku podle páru.

Jsem stvoření časově vytížené

5. března 2016 v 18:56 | Mišule |  Ostatní články

...aneb nebojte se, zatím stále žiju!


Vím, že jsem tři čtvrtě roku nepřidala novou kapitolu Nefňukej, Uršulo, stále nejspíš čekáte na devátou kapitolu Experimentu a moje příspěvky do rubriky Jednorázovky (případně Drabbles) se taky rovnají nule.
Za mou blogovou neaktivitu nese zodpovědnost hned několik viníků:

 • děsivé množství učení
  - a to i přesto, že na něj kašlu víc, než bych měla
 • kroužková vytíženost
  - čtyři dny v týdnu padnou ve prospěch tréninků

 • kroužková vytíženost II.
  - zbylé dva dny v týdnu padnou ve prospěch turnajů a příležitostných vystoupení (na které ostatně trénuji na těch trénincích)


 • jsem znovu takový knihomol, jako jsem byla dřív
  - jinak řečeno: ty chvilky, které nestrávím na kroužcích a učením, se snažím proměnit v co největší množství přečtených knížek

 • chystám se na své budoucí povolání
  - mamka napsala další knížku a já momentálně v ničem nenacházím větší uspokojení, než v opravování cizích textů... Takže, mami, můžu být opět tvá redaktorka? O:)

 • školní časopis
  - ano, hádáte správně... Nechápu jak, ale nějakým záhadným způsobem jsem se připletla do vzniku školních novin.

 • olympiáda z ČJ
  - jakožto neomluvitelný nerd na češtinu si na krajském kole této olympiády poměrně zakládám... Takže většinu svého vzácně volného času obětuju procvičování naší krásné mateřštiny.

 • fangirl ve mně se nedá vypnout
  - i přes všechny ty super-vážné důvody, co jsem tu uvedla, se musím přiznat: momentálně mám nové OTP. A všichni tu nejspíš znáte ten pocit z nového OTP - čtení povídek, sledování videí, stahování obrázků do PC a do mobilu, psaní povídek... Ano, to všechno na mě znovu udeřilo v plné síle a já teď nejsem schopná dělat skoro nic jiného, než myslet na to, jak hrozně moc by se k sobě Leonardo DiCaprio a Kate Winslet hodili.

A co z toho plyne pro vás? Tímto článkem bych se vám chtěla omluvit za to, jak jsem tu na to kašlala, a usmířit si vás jednou pořádně dlouhou Dramione jednorázovkou (kterou - pevně doufám - dopíšu do konce tohoto víkendu). Zároveň bych vás chtěla připravit na to, že moje posedlost Winslaprio (super shipname, nemyslíte? :DD ) jen tak nejspíš nepřejde... A proto jsme se s Rewcare shodly, že založíme NoHP rubriku, do níž přibude pár povídek, videí a teorií týkajících se tohoto úžasného páru.

S láskou,
Mišule
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama