Nesuď pár podle povídky a povídku podle páru.

"Dospělí" Draco a Hermiona?

6. prosince 2015 v 17:00 | Mišule |  Ostatní články
Za časů svého raného mladí - ano, približně před rokem - jsem měla období absolutní závislosti na HP (fanmade) videích. Bylo jedno, jestli se jednalo o trailery k oficiálním filmům, trailery na FF povídky nebo jakákoliv jiná videa, kde se mihl někdo z Harryho, prostě a jednoduše jsem je potřebovala všechny vidět.
Jak čas plynul, začala jsem se vyhraňovat obzvlášť na videa týkající se mého OTP, na Draca a Hermionu jsem nedala dopustit a troufám si tvrdit, že dobrou polovinu všech Dramione videí, která do té doby na Youtube byla, jsem zkoukla.
Vůbec mi ale nepřestávalo vrtat hlavou, kdo jsou ti "dospělí Draco s Hermionou". Na vysvětlenou, byl to blonďatý, tak pětadvacetiletý chlapík v téměř každém videu se aspoň pár vteřin muckající se sympaticky vypadající a přibližně stejně starou brunetkou. Ačkoliv Tomovi Feltonovi a Emmě Watson byli podobní zhruba tolik, jako jsem já (pro představu: ne :D ), člověk si docela reálně mohl představit, že takhle nějak mohli vypadat skuteční Draco Malfoy a Hermiona Grangerová v nejlepších letech mezi dospělostí a zralostí vypadat. Natolik mě to zaujalo, že jsem hledala a hledala až... Heuréka!


Jedná se o Tobyho Hemingwaye v roli Oscara a o Alexu Davalos v roli Chloé ve filmu Chuť lásky (v originále The Feast of Love). Chtěla jsem najít fotku a hodit ji sem, abyste měli představu o tom, jak vypadají, a nemuseli nic hledat, jenže Oscar na všech fotkách, kde byl s Chloé, vypadal kvůli jemným rysům a naušnici v uchu jako holka... Proto jsem se rozhodla dát vám radši odkaz na krátkou scénku z toho filmu.

Nejsem autorkou videa.

Mé dojmy z Chuti lásky:
Tahle hořkosladká Láska mi upřímně řečeno příliš nechutnala... Podívala jsem se na ni téměř okamžitě po zjištění, odkud záběry z těch Dramione videí pochází, ale musím říct, že jsem byla zklamaná.
Určitě se mezi vámi najde spousta lidí, jimž se to líbilo/bude líbit, ale na mě to moc nezapůsobilo. Dokonce mi nezvedlo náladu ani to, že tam hrál Morgan Freeman, což je můj jinak velmi oblíbený herec.
Nějaký uživatel na čsfd tento film celkem vhodně pojmenoval jako 'odlehčenou verzi porna' a já mu bohužel musím dát za pravdu. Ale bylo to pravděpodobně nejblíž Dramione, čeho se ve filmovém provedení dočkáme. :( :D


Co vy na to, dokázali byste si je představit jako Draca a Hermionu? Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bekka Bekka | 22. prosince 2015 v 22:58 | Reagovat

Na to se musím podívat! :-D  O_O

2 Mišule Mišule | Web | 24. ledna 2016 v 11:41 | Reagovat

[1]: Tak potom dej vědět, jestli se ti to líbilo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama