Nesuď pár podle povídky a povídku podle páru.

2. kapitola

8. září 2015 v 19:03 | Rewcare & Mišule |  Experiment
Ne. To ne. Hermiona začala s nevysvětlitelným strachem v očích pomalu couvat. Kdepak, začala zbrkle couvat. Nezastavila se dokonce ani ve chvíli, když narazila na velký dubový prádelník vedle dveří, jehož si nejdřív nevšimla.
Zmateně udělala krok vpravo a pokračovala v ústupu.

"Počkej, zastav!" zavrčel rozespalý, ale zřetelně naštvaný hlas.


Hermionin strach se ještě zdvojnásobil. Jak se, pro Merlina, dostala do bytu Draca Malfoye, toho uštěpačného, panovačného, samolibého hajzla, který se ani po čtyřech letech nedokázal usmířit s Harrym? Merlin je svědkem, že se Harry snažil. Opravdu snažil. A co Malfoy? I když byl stále v podmínce, využíval všechny možnosti, kdy si mohl rýpnout. Nezáleželo, jestli pomlouval Brumbála, Weasleyovi, mudlorozené nebo byl jednoduše protivný. Nenáviděl Harryho, ačkoliv mu při bitvě o Bradavice zachránil život. Byl to jednoduše hajzl. Za nic na světě by nevkročila do jeho pošpiněného hadího hnízda. Pozdě…
Ale musela uznat, že si bydlel nádherně. Byt nepůsobil ani kýčovitě, ani přeplácaně, což ji trochu zarazilo. Myslela si, že stále žije se svou dokonalou rodinkou na Malfoy Manoru… Očividně ne.
"Co tady proboha děláš?" zeptal se blonďák

Při zvuku jeho hlasu se zastavila. Koukala všude, jen ne na něho. Stále měla dokonalý výhled na tu opravdu, opravdu nádhernou postel.
Jak by se v ní asi spalo? Při pomyšlení na svou a Ronovu primitivní postel a byt dva plus jedna se jí chtělo brečet. Uslyšela zašustění přikrývky a srdce jí zamrzlo.
Jde z postele. Jde ven. Jde ke mně. Jde mě seřvat.
Draca Malfoye se nikdy moc nebála, ale momentálně by se rozbrečela i při pohledu na štěně. Její duševní stav nebyl zrovna ukázkový. Stále měla opuchlé oči a každou vteřinu jí ze srdce opadávaly okvětní lístky mateřství. Nikdy nebude matkou. Nikdy.
Hypnotizovat smetanový koberec v nohách postele se jí zdálo jako dobrý nápad. Dokud na něm neuviděla bosá chodidla, jak prudce míří přímo k ní. Tělem jí projel chlad, když se náhle zastavila. Stopu od jejích vlastních. Ticho. To ji překvapilo. Myslela, že na ni bude hned křičet, nadávat a vylívat si všechnu zlost. Když stále nepromluvil, rozhodla se zvednout hlavu.
Snažila se moc nezaměřovat na jeho tělo, ale to bylo nemožné. Po tvářích se jí rozlila červeň, když si uvědomila, že před ní stojí jen v boxerkách. Polonahý Draco Malfoy rozhodně nebyl jednou z věcí, které nutně potřebovala vidět. Tento den začínal být opravdu čím dál lepší.
Když pohledem zavadila o jeho břicho, byla si jistá, že by se svou neomalenou hlavou mohla soutěžit na výstavě rajčat. Merline! Milovala Rona, ale…
Přesně tvarované svaly toho kreténa před ní byly nadpozemské. Nikdy by si nemyslela, že při pohledu na břišáky Draca Malfoye tak znejistí. Sakra. Zírala na odhalené břicho Draca Malfoye. Když si uvědomila svůj omyl, rychle se pohledem přesunula na jeho obličej. Malfoyovský úšklebek ji vrátil do reality.
"Slintáš, Grangerová," řekl se slyšitelným pobavením v hlase. On se jí vysmívá? No, alespoň už nebyl rozčilený…
"Zas tolik si nefandi," zamumlala Hermiona.

Stále se neodvážila dál než k jeho ústům.
Bála se jeho očí. Co v nich uvidí, hněv? Nenávist? I když momentálně by tipovala pobavení. Takže si ji začne dobírat. Nu, mohlo to být horší. Mohl ji například proklít. Nebo zmlátit. I když tomu sama nevěřila… Draco Malfoy byl všechno, ale fyzický násilník ne. Teda, alespoň doufala.
"Copak, Weasley tě už omrzel, že se musíš vkrádat do cizích bytů a očumovat cizí kouzelníky?" pokračoval, stále pobaven.
Normálně by opáčila nějakou ne moc chytrou narážkou na jeho osobu, ale momentálně nebyla ve stavu, kdy mohl urážet jejího snoubence. Snoubence, se kterým nebude mít děti. V očích ji začaly pálit slzy. Ale to ji nezastavilo.

Byla připravená se hádat. Zpříma se zahleděla do jeho očí. To neměla dělat. Merline, neměla. Najednou zapomněla, kde je a co tu dělá, kdo je on a co tu dělá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama